Главного юриста НБУ отправляют в ссылку в ФГВФЛ

18.08.2015
Главного юриста НБУ отправляют в ссылку в ФГВФЛ

Із 19 серпня директор Юридичного департаменту НБУ Віктор Новіков розпочне роботу на новій посаді – заступника директора-розпорядника Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, повідомляє прес-служба НБУ.

Як запевняють у Нацбанку, таке рішення зумовлене необхідністю «якісно посилити керівний склад Фонду, ураховуючи останні законодавчі зміни в його статусі».

Так, Законом України 'Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо удосконалення системи гарантування вкладів фізичних осіб та виведення неплатоспроможних банків з ринку)' суттєво посилено інституційну спроможність Фонду, що передбачає створення в його структурі консолідованого офісу з продажу активів неплатоспроможних банків. Це потребуватиме значних змін у структурі Фонду. Призначення Віктора Новікова на посаду заступника директора-розпорядника Фонду – один із перших кроків у цьому напрямі.

Читайте также: Против фабрики Roshen возбужден иск

'Ми дуже давно і плідно працювали над тим, щоб на законодавчому рівні було посилено інституційну спроможність Фонду. Нині, коли Фонд фактично отримав новий статус, перед ним постали серйозні виклики. Сподіваюся, мій вклад у роботу Фонду на новій посаді допоможе реалізувати пріоритетні завдання, спрямовані на якісно нову трансформацію цієї державної інституції', – прокоментував своє призначення Віктор Новіков.

Голова Національного банку Валерія Гонтарева висловила впевненість, що фахові знання та досвід Віктора Новікова принесуть велику користь Фонду. Вона щиро подякувала йому за сумлінну багаторічну працю на благо банківської системи. 'За рік нашої спільної роботи вдалося втілити в життя низку законодавчих ініціатив, спрямованих на ефективне реформування вітчизняного фінансового сектору, що було б неможливим без консолідованих дій Юридичного департаменту та особисто Віктора Новікова. Переконана, що і в подальшому наша співпраця приноситиме вагомі результати', – сказала Голова Національного банку України.

'Ми вітаємо призначення Віктора Новікова і впевнені, що його досвід і фахові юридичні знання допоможуть ефективній реалізації завдань Фонду в умовах значного розширення повноважень щодо виведення неплатоспроможних банків з ринку. Віктор Володимирович добре знайомий з нашою діяльністю, оскільки був членом Адміністративної ради Фонду і брав активну участь у розробці багатьох законопроектів, спрямованих на вдосконалення системи гарантування вкладів', – зазначив директор-розпорядник Фонду Костянтин Ворушилін.

Віктор Новіков очолював Юридичний департамент та входив до складу Правління Національного банку України з листопада 2009 року. З березня 1997 року працював у центральному апараті Національного банку України – начальником відділу, заступником начальника управління, заступником директора Юридичного департаменту, з 1994 року – начальником юридичного відділу Запорізького обласного управління Національного банку України.




Вы не зарегистрированные на сайте. Авторизуйтесь или зарегистрируйтесь пожалуйста.
 

Архитектура

Дизайн интерьеров

Стройматериалы

 

Парки мира

  • Усадьба в Качановке

    Это единственный образец дворцовой усадебной архитектуры, полностью сохранившийся до наших дней. В XIX веке Качановка стала местом паломничества людей искусства: Гоголя и Шевченко, Костомарова и Репина. Именно здесь Михаил Глинка создал свою знаменитую увертюру к опере «Руслан и Людмила», после чего беседку, где он работал, назвали «альтанкой Глинки». Расположение: Черниговская область, пос. Качановка, расстояние от г. Прилуки – 20 км, от г. Киева –150 км.

  • Германия. Гамбург. Розарий ботанического сада

    Заслуживает внимания, потому что:
    - это классический образец розария, выполненного в регулярном стиле;
    - имеет форму амфитеатра с беседкой в центре;
    - является идеальным образцом для городов, не располагающих большими площадями для устройства розария.

  • Шаровка

    Стоит посмотреть, потому что:
    - здесь выращено первое в Украине кофейное дерево
    - это яркий пример готической архитектуры и созданного ей под стать ландшафта на природных террасах
    - это одна из немногих усадеб середины ХІХ века, уцелевших и не разграбленных после революции 1917 года

  • Вдохновение от кутюр. Сад Мажорель

    Жак Мажорель увлекался коллекционированием растений. Из своих поездок он привез североамериканские и мексиканские кактусы, редкие цветов из Южной Афики и азиатские лотосы.

  • Сады испанского побережья

    Санта Клотильда - Пинья де Роса - Мар и Муртра

  • Софиевка

    Парк не имеет себе равных в ландшафтной стилизации древней Эллады, считается одним из красивейших парков не только Украины, но и Европы, насчитывает более 3323 таксонов, среди которых такие редкие виды, как болотный кипарис, сосна Веймутова, тюльпанное дерево, платан, гинко билоба, расположен в Черкасской области в г. Умань, расстояние от Киева - 220 км.