Работа в Польше без разрешения
26.07.2012
Незважаючи на високі показники безробіття у Польщі в 2012 році працевлаштування тут можуть знайти навіть на 20% більше українців, ніж в минулому. Така ситуація пояснюється не тільки низьким рівнем заробітної плати, яка виплачується громадянам України, але також можливістю працевлаштування їх без дозволу та бюрократичної тяганини. Д-р Максим Ференц, координатор Ukrainian Desk в варшавському офісі ЮФ "Халас і Партнери" За інформацією міністерства праці і соціальної політики Польщі за період січень-травень 2012 року районні управління праці зареєстрували 139 972 заяв юридичних і фізичних осіб про намір працевлаштувати іноземців з країн, які не є членами ЕС (131 443 заяв стосується власне громадян України). Конкуренційність працівників з України збільшується також у зв’язку зі спрощенням процедури їх працевлаштування у Польщі та відсутністю додаткових витрат пов’язаних з отриманням необхідних дозволів. Відповідно до польського законодавства без дозволу на працевлаштування можуть працювати такі категорії громадян України, як: особи, які проводять семінари, проходять стажування в польських фірмах, виконують функції радників, або інші пов’язані з реалізацією проектів фінансованих з бюджету Європейського Союзу. Не мусять отримувати дозвіл на працевлаштування також вчителі іноземних мов, які працюють в дитячих садках, школах та інших освітніх установах. Без дозволу можуть здійснювати свою професійну діяльність постійні кореспонденти засобів масової інформації, які отримали акредитацію міністерства закордонних справ Польщі. І це далеко не вичерпний список осіб, які можуть вільно працевлаштуватися у західного сусіда України. Незважаючи на характер роботи, яку виконуватимуть в Польщі громадяни України, не мусять також отримувати дозвіл на працевлаштування українці, які працюватимуть не довше 6 місяців протягом року. Польська фірма, яка хоче працевлаштувати сезонного працівника з України повинна лише повідомити про це відповідний районний відділ праці. Можливість заробити на кишенькові витрати мають також студенти з України, які навчаються в польських ВУЗах – для них законодавчо передбачений тримісячний термін праці в Польщі без відповідного дозволу (протягом канікул – в червні-серпні). Незважаючи на досить ліберальний підхід польського законодавства до працевлаштування українців, останні повинні пам’ятати про те, що відсутність потреби отримання дозволу на працевлаштування не звільняє від візового обов’язку, а відповідну працю можна виконувати виключно на території Польщі.
Архитектура
Дизайн интерьеров
Стройматериалы
Парки мира
Чехия. Вальдштейнский сад
Praha 1, Letenska ul., Mala Strana. Именно здесь расположен Вальдштейнский сад (Vald tejnsk zahrada). Несмотря на то, что это буквально в центре Праги, тем, кто в этом городе впервые, не так-то просто самостоятельно сад отыскать.
Пещера «Золушка»
Стоить посмотреть, потому что:
- это уникальная гипсовая пещера между двумя государствами – Украиной и Молдовой, чьи трехэтажные
подземные галереи простираются на расстояние до 90 километров
- по своей протяженности среди гипсовых пещер занимает третье место в миреСан-суси. Величественный парк северо-западной Европы
Северо-запад Европы. Германия. Потсдам. Сан-Суси. Парк “без забот”, в котором всегда слышен голос флейты и в каждом архитектурном элементе читается европейское, немецкое рококо.
Усадьба Ла Гранха - удивительный ландшафт
Небольшой остров Майорка размерами 70х100 километров расположен в Средиземноморье. Он необыкновенно красив и разнообразен. С благоприятным, мягким климатом и сказочными пейзажами. Это самый крупный остров Балеарского архипелага, территория которого буквально усеяна природными национальными парками. Из всех регионов Испании, Майорка обладает самым высоким уровнем жизни.
Парки Майорки, Усадьба Ла Гранха - удивительный парк который вас удевит своей красотой.Усадьба в Качановке
Это единственный образец дворцовой усадебной архитектуры, полностью сохранившийся до наших дней. В XIX веке Качановка стала местом паломничества людей искусства: Гоголя и Шевченко, Костомарова и Репина. Именно здесь Михаил Глинка создал свою знаменитую увертюру к опере «Руслан и Людмила», после чего беседку, где он работал, назвали «альтанкой Глинки». Расположение: Черниговская область, пос. Качановка, расстояние от г. Прилуки – 20 км, от г. Киева –150 км.
Сага о Хаге и не только. Особенности ландшафта и парков Швеции
С юга Швецию охватывают зеленые поля, с запада - зеленые холмы, а на севере — это уже суровая тундра Лапландии. Световой день в Швеции зимой длится не более восьми часов, и небо все это время серое и пасмурное. Но, несмотря на внешнюю суровость, Швеция производит неизгладимое впечатление. В стране — уникальный ландшафт, прекрасные национальные природные парки и один из самых замечательных и знаменитых в мире рукотворных садов — первый в Швеции образец английского садово-паркового искусства — королевский парк Хага.
Комментарии
Оставить комментарийВы не зарегистрированные на сайте. Авторизуйтесь или зарегистрируйтесь пожалуйста.